Sparing bokserski Z prezydentem FIDE Florencio Campomanesem im Vitali Koziak Arcymistrzowskie posunięcie? Pojedynek przyszłych arcymistrzów? Trofea J. Żemantowskiego wgm Joanna Dworakowska Symultana Jacka Żemantowskiego w C.H. M1 wgm Joanna Dworakowska

1997 – gr. A – Przedmojski Rafał K.Sz.”ENTROPIA” NZS PW Warszawa
Najlepsza z kobiet – Radziewicz Iweta STILON Gorzów Wlkp.
gr. B – Szerer Urszula – CRACOVIA Kraków

1998 – gr. A – Gricak Orest – Ukraina
Najlepsza z kobiet – Radziewicz Iweta STILON Gorzów Wlkp.
gr. B – Zygarska Aleksandra – MDK Radom
gr. C – Choniawko Kamil – AZS UMCS Lublin

1999 – gr.A – Jaracz Paweł – STILON Gorzów Wlkp.
Najlepsza z kobiet – Protaziuk Anna K.Sz.”ENTROPIA” NZS PW Warszawa
gr. B – Górecki Jarosław – WDK Kielce
gr. C – Pawlikowski Hubert – Kielce

2000 – gr. A – Jaracz Paweł – STILON Gorzów Wlkp.
Najlepsza z kobiet – Radziewicz Iweta STILON Gorzów Wlkp.
gr. B – Ostrowski Robert – DRAKON Lublin

2002 – gr. A – Gricak Orest – Ukraina
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – Polonia Plus GSM Warszawa
gr. B – Dudziak Jan – Opole Lubelskie

2003 – gr. A – Kempiński Robert – Polonia Plus GSM Warszawa
Najlepsza z kobiet – Dworakowska Joanna – PTSz Płock
gr. B – Jadachowski Tomasz – YMCA Warszawa

2004 – gr. A – Soćko Bartosz – Polonia Plus GSM Warszawa
Najlepsza z kobiet – Zielińska Marta – ASSz Miedź Legnica
gr. B – Mąkosa Sylwia – PKS Makowiec

2005 – gr. A – Macieja Bartłomiej – Polonia Plus GSM Warszawa
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – Polonia Plus GSM Warszawa
gr. B – Bąk Marcin – Radom

2006 – gr. A – Urban Klaudiusz – Pocztowiec Poznań
Najlepsza z kobiet – Brustman Agnieszka – Polonia Warszawa
gr. B – Bąk Włodzimierz – Radom

2007 – gr. A – Macieja Bartłomiej – KS Polonia Warszawa
Najlepsza z kobiet – Dworakowska Joanna – KSz HetMaN Szopienice Katowice
gr. B – Skarżyński Oskar – Świdnik

2008 – gr. A – Bartel Mateusz – Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Dworakowska Joanna – KSz HetMaN Szopienice Katowice
gr. B – Zaręba Grzegorz – ULKS Łęczna

2009 – gr. A – Bartel Mateusz – Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Dworakowska Joanna – KSz HetMaN Szopienice Katowice
gr. B – Pawlikowski Hubert – Nowy Sącz

2010 – gr. A – Soćko Bartosz – KSz HetMaN Szopienice Katowice
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – KSz HetMaN Szopienice Katowice
gr. B – Suliborski Artur – MTSz Mińsk Mazowiecki

2011 – gr. A – Bartel Mateusz – Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – PGNiG Polonia Warszawa
gr. B – Suliborski Artur – MTSz Mińsk Mazowiecki

2012 – gr. A – Kempiński Robert – Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Majdan-Gajewska Joanna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
gr. B – Posuniak Weronika – UKS MDK Radom

2013 – gr. A – Gajewski Grzegorz – KSz HETMAN Katowice
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – KSz HETMAN Katowice
gr. B – Soćko Weronika – Polonia Warszawa

2014– gr.A – Soćko Bartosz – KSz HETMAN Katowice
Najlepsza z kobiet – Szczepkowska-Horowska Karina – MKSz Rybnik
gr. B – Chebda Bartosz – UKS Roszada Radom

2015– gr.A – Bartel Mateusz  – KSz Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Majdan-Gajewska Joanna AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin
gr. B – Kyrychenko Gryhori
Ukraina, Lwów

2016- gr.A – Bartel Mateusz  – KSz Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Majdan-Gajewska  Joanna – Wieża Pęgów
gr. B – Kubiak Mateusz –
Radom

2017- gr.A – Bartel Mateusz  – KSz Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – KSz HETMAN Katowice
gr. B – Przepióra Anna –
KMKSzach Victoria Komplexbud Kielce

2018- gr.A – Bartel Mateusz  – KSz Polonia Wrocław
Najlepsza z kobiet – Soćko Monika – KSz HETMAN Katowice
gr. B – Kubiak Mateusz –
Radom