Jarosław Górecki Na ekranach telewizyjnych Anatolij Karpow i Jacek Żemantowski Bony dla zwycięzców w grupach rankingowych Kamil Mitoń wgm Joanna Dworakowska Przemysław Gdański wgm Joanna Majdan-Gajewska gm Aleksander Miśta

Turn. o puchar dyr. Carrefour

Z okazji X-cio lecia istnienia sieci handlowej Carrefour w Polsce dyrekcja hipermarketu w Radomiu postanowiła oprócz wielu atrakcji przeprowadzić turniej szachowy pn. „Szachy dla każdego”. 42 zawodników i zawodniczek z Radomia i okolicznych miejscowości walczyło o główne trofeum – Puchar Dyrektora Hipermarketu Carrefour. Bezkonkurencyjnym okazał się  Arkadiusz Skawiński z Radomia 8 pkt, który nie dał szans przeciwnikom i z przewagą 1.5 pkt zdobył wspaniały puchar wraz z nagrodą rzeczową. Hojność jubilata pozwoliła obdarować nagrodami wszystkich uczestników imprezy. Wszak przy takim święcie można pozwolić sobie na taki gest!  Kolejne 2-gie i 3-cie miejsca z 6.5 pkt zajęli Paweł Piętocha i Mariusz Ćwiek. Najlepsza zawodniczka Sylwia Mąkosa z Makowca sklasyfikowana została na wysokim szóstym miejscu z 6-cioma punktami.